NAŠE FIRMA

VIMANA s.r.o.

Vítejte na prezentaci  společnosti  Vimana s.r.o.  Ta byla založena roku 2004 a sídlí v Bořitově – okres Blansko.
Ve své činnosti  se zaměřuje především na svařování  kovových i aluminiových konstrukcí a zařízení, výrobu a konstrukci kovového nábytku, zdravotnických  vozíků, vybavení a zařízení pro zdravotnická pracoviště, zakázkovou i seriovou  kovovýrobou.
Cílem společnostií v tomto odvětví je nabízet individuální řešení pro vybavení zdravotnických zařízení, stejně  tak jako v mnoha dalších odvětvích průmyslu a běžných domácností. Od  projektu přes vizualizace, až po hotový výrobek.

Jedním z produktů, na které se specializujeme a vyrábíme jsou.zdravotnické vozíky řady ADULI, jsou neustále zdokonalovány a  vyvíjeny nové varianty. Resuscitační vozík, převazový vozík, vizitový vozík, lékový vozík .

Ponk Pracovní stůl

PRACOVNÍ STŮL, PONK

Výroba kovového dílenského nábytku, pracovní stoly, ponky, skříňky, zásuvkové, dvířkové, policové, levé i pravé provedení. Moduly lze sestavovat do libovolných délek, viz. galerie. Barevné provedení dle dohody. Více podrobností emailem.

VIZITOVÝ VOZÍK ROLETOVÝ

NOVÉ VÝROBKY

Jedním z nových produktů je VIZITOVÝ VOZÍK roletový pro závěsné kartony. Velká kapacita, přídavná výklopná pomocná deska, posuvná odkládací deska nad kartony, dvě zásuvky ve spodní části. Kola TENTE průměr 125. Dobře ovladatelný, lehký uzamykatelný. Vyrobený z aluminiových a nerezových materiálů.

ÚPRAVA VOZÍKU ADULI 12508:  byl zvětšen prostor pro umístění příslušenství, například tlakové lahve, odpadkového koše, odsávačky, poliček pro láhve. Nepřesahují venkovní obrys. Prostory jsou na bocích vozíku.  Hloubka prostoru: 130 mm, výška 700 mm, šířka 430 mm.      Úprava verze 12508-2017Nová verze vozíku ADULI 12508-2019

MIGATRONIC

SVAŘOVÁNÍ

Svařování HLINÍKU  A JEHO SVAŘITELNÝCH SLITIN – TIG, MIG- bloky motorů, vany, převodovky, slitinové disky kol,  různé hliníkové konstrukce, sériové a kusové.  Svařování NEREZOVÉ OCELI metodou TIG, MIG malé střední konstrukce sériové i kusové. Svařování oceli  TIG, MIG. Po dohodě je možné svařování u zákazníka s vlastním zařízením, výše popsanými metodami. Svařování TIG nabízí oproti jiným svařovacím procesům mnohé výhody, například vyšší přesnost, lepší vzhled a možnost svařování tenčích materiálů. Svařování aparáty Migatronic, PI-250 AC/DC-V, Navigátor 2500 AC/DC, Automig 273 MPS, Omega 270 advancet.

Obrázky viz galerie.

VIZITOVÝ VOZÍK

Vozíky ADULI 12507 a 12509 jsou přizpůsobeny a vybaveny pořadači ve dvou nebo v  jedné zásuvce. Vozík ADULI 12507 má jednu zásuvku na pořadače, druhou od horní desky, nebo třetí od horní desky. V jedné zásuvce, zpravidla v první od horní pracovní plochy jsou plastové rozdělovníky, 9 boxů. Vozíky mohou být vybaveny  pomocnou výsuvnou pracovní deskou a dalším příslušenstvím ze seznamu zasílaným na vyžádání. Vozík může mít jedno nebo dvě tlačná madla. Kolečka průměr 125 mm, všechna brzděná, otočná, jedno se směrovou blokací, antistatické. Vozík muže být využit i pro umístění přístrojů a zvýšit tím jeho využití.

Obrázky viz galerie.

ZDRAVOTNICKÝ VOZÍK ADULI 12508

ZDRAVOTNICKÉ VOZÍKY

Vozíky ADULI 12507,12508,12509 jsou plnohodnotnými pomocníky každého zařízení od sociálních ustavů až po odborná pracoviště ve zdravotnických zařízeních. Jsou lehké dobře ovladatelné vyrobeny z aluminiových slitin a nerezi.  V jedné zásuvce, zpravidla v první od horní pracovní plochy jsou plastové rozdělovníky, 9 boxů. Vozíky mohou být vybaveny  pomocnou výsuvnou pracovní deskou a dalším příslušenstvím ze seznamu zasílaným na vyžádání. Vozík může mít jedno nebo dvě tlačná madla. U vozíků ADULI 12508 jsou madla výškově stavitelá.  Kolečka průměr 125 mm, všechna brzděná, otočná, jedno se směrovou blokací, antistatické. Vozík muže být využit i pro umístění přístrojů a zvýšit tím jeho využití. Pro dotazy k výrobku a specifikaci, využijte kontaktní formulář ,email, nebo telefon.

Obrázky viz galerie.

VYCEUČELOVY VOZÍK

ADULI 12508 VOZÍK s příslušenstvím

Vozíky řady ADULI 12508, 12507 s příslušenstvím . Vybavení vozíků je doplněno  dle požadavků zákazníka. V tomto ohledu se vozíky v galeriích mohou lišit svým vybavením . Může být i se zásuvkou s pořadači a nosičem defibrilátoru pro širší využití, dle přání a požadavku. Vozíky jsou lehké dobře ovladatelné, z antikorozních materiálů, s plastovým povlakem různých barev dle vzorníku RAL. Rozměry vozíku najdete v galerii. Nejběžnější výbava resuscitačního vozíku bývá držák tlakové lahve, přístrojová police otočná pro defibrilátor, elektrický kabel s vypínačem a pěti zásuvkou, pro napájení. Prodlužovací napájecí kabel, není pevnou součástí vozíku, je umístěn v držáku. Ostatní příslušenství lze doobjednat. Pro dotazy k vozíku a jeho vybavení využijte kontaktního formuláře,  e-mail nebo telefon.

Obrázky viz galerie.

PŘEVAZOVÝ VOZÍK

Vozík ADULI 12507  převazový. Muže být vybaven plastovými výklopnými  boxy, jedním nebo dvěma odpadkovými koši, držákem na nádobu na kontaminovaný odpad se stavitelným průměrem, nerezovou horní pracovní deskou, výsuvnou nerezovou deskou a medilištami na obou stranách. Medilišty je možno umístit na šesti místech vozíku. Nerezová police výškově nastavitelná pod výklopnými boxy, nebo samostatně a držáky paku rukavic.  V jedné zásuvce, zpravidla v první od horní pracovní plochy jsou plastové rozdělovníky, 9 boxů.  Vozík může mít jedno nebo dvě tlačná madla. U vozíků ADULI 12508 jsou madla výškově stavitelná.  Kolečka průměr 125 mm, všechna brzděná, otočná, jedno se směrovou blokací, antistatické. Vozík muže být využit i pro umístění přístrojů a zvýšit tím jeho využití. Pro dotazy k výrobku a specifikaci, využijte kontaktní formulář ,email, nebo telefon. Jiná  vybavení, dle požadavků zákazníka lze řešit individuálně. Pro dotazy k výrobku a specifikaci, využijte kontaktní formulář ,email, nebo telefon.

Obrázky viz galerie.