Naše produkty

VOZÍKY

ZDRAVOTNICKÉ VOZÍKY

Vimana s.r.o. vyrábí další vozíky  na zakázku i sériově. Můžete je vidět i v galerii .

Pracovní stůl

PRACOVNÍ STOLY PONKY

Pracovní stoly , ponky jsou variabilně spojitelné do libovolných délek . Moduly mohou být s dvířky a policemi, nebo se zásuvkami, eventuálně bez dvířek i zásuvek pouze se dnem. Zásuvky i dvířka mohou být uzamykatelné. Zásuvky jsou dvou rozměrů: 140 mm 220 mm. hloubka 500 mm, šířka  482 mm. Stoly lze prodlužovat různými moduly do libovolné délky.  Lze vyrobit modul na míru dle zákazníka.  Pracovní desky dle přání, základní materiálem je lakovaná vrstvená lepená vodě odolná překlížka síla 36 mm. Rozměrový obrázek najdete v galerii.

VOZÍKY ADULI

VOZÍKY ADULI

VozíkY ADULI jsou maximálně variabilní a jsou vyráběny z kvalitních nerezavějících materiálů, aluminium, nerez ocel, plast. Jsou lehké dobře ovladatelné, je možné osadit množstvím příslušenstvím. Jsou barevně pestré dle škály barev RAL. Mohou být využity jako : PŘEVAZOVÝ VOZÍK, ANESTESIOLOGICKÝ VOZÍK, VIZITOVÝ VOZÍK, LÉKOVÝ VOZÍK, ODBĚROVÝ VOZÍK a mnoho dalších způsobů využití. Vozíky, včetně rozměrů,  můžete vidět v galerii.

SOLIDWORKS

VÝVOJ – REALIZACE

Veškeré zakázkové práce a produkty společnosti jsou řešeny v konstrukčních programech SolidWorks a Varicad. Dokumentace vizualizace výroba realizace. Každý požadavek zákazníka je výzvou.

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA KOVOVÝCH KONSTRUKCÍ A NÁBYTKU

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

ZAKÁZKOVÝ KOVOVÝ NÁBYTEK: atypické kovové skříně, skříňky zásuvkové, dvířkové. Stoly z hliníku a nerezi. Jeklové i plechové ohýbané konstrukce, z hliníkových, ocelových a nerezových materiálů. Projekty jsou zpracovány v programech Varicad a SolidWorks ,vyrobeny na nc. strojích,  sestaveny, předány. Informace o možnostech výroby, vašich představ a požadavků odešlete emailem nebo telefonicky.